• 5
  • 6
  • 7
  • 8

SUKCES ŚWIESZYŃSKICH SAMORZĄDOWCÓW W XXIII OGÓLNOPOLSKIM BIEGU SAMORZĄDOWYM „BURSZTYN JAROSŁAWCA” W JAROSŁAWCU

.

W niedzielę 1 lipca, po raz pierwszy w zawodach wzięła udział ekipa samorządowców reprezentująca Gminę Świeszyno. Drużyna w składzie: Anna Stankiewicz, Tomasz Bieńkowski i Jacek Marcinkowski miała do pokonania dystans 2,2 km uliczkami Jarosławca.

Po podsumowaniu czasów Gmina Świeszyno stanęła na podium i zajęła III miejsce na 12 występujących ekip samorządowców z całej Polski! Do miejsca drugiego zabrakło niewiele, bo tylko 24 sekundy.

W indywidualnym podsumowaniu - w kategorii Kobiet – Anna Stankiewicz zajęła 11 miejsce,  w kategorii Mężczyzn – Tomasz Bieńkowski 11, a Jacek Marcinkowski – 17 miejsce.

Bezkonkurencyjną okazała się drużyna z Urzędu Miasta Lęborka, która zajęła I miejsce,  miejsce II zajęła  Gmina Kobylnica!

Wszyscy zawodnicy otrzymali okolicznościowe medale, a świeszyńska ekipa wróciła z zawodów z dyplomem i pięknym pucharem Przewodniczącego Rady Gminy Postomino - za wybiegane III miejsce w zawodach.

GRATULUJEMY TAK DOBRYCH WYNIKÓW NASZYM SPORTOWCOM!!!!!!!

Zdjęcia: Agnieszka Marcinkowska